Програма «Комфортне життя» для пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника, за підтримки компанії Феррінг Україна

Програма «Комфортне життя» для пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника, за підтримки компанії Феррінг Україна

Офіційні Умови Програми «Комфортне життя»

Увага!

За підтримки компанії «Феррінг Україна» у грудні 2019 впроваджується  Програма  «Комфортне життя».

Шановні пацієнти, які страждають на запальні захворювання кишечника (далі ЗЗК)!  
Відтепер ви маєте можливість не тільки заощадити кошти на лікування, але й зможете забезпечити довготривалу ремісію захворювання та відчути дійсно комфортне життя.

Умови участі у Програмі:

Учасником Програми може стати будь-який пацієнт, хворий на ЗЗК , який потребує лікування Месалазином.

В аптеках, партнерах програми ви зможете придбати Пентасу  (месалазин) гранули 2гр №60  3(три)  упаковки  за зниженою ціною 2 (двох) упаковок, за умови пред’явлення картки Медікард «Комфортне життя».

Картки можна отримати у Вашого лікаря (гастроентеролога, проктолога).

Обов’язково зареєструйте свою карту  Медікард «Комфортне життя» на сайті https://medicard.com.ua

 

Деталі Програми «Комфортне життя»  та список аптек-учасників на сайті Медікард. www.medicard.com.ua

 

Пов'язані Публікації

 • Блог, Новини на головній

  10 несподіваних фактів про Виразковий коліт

  Гіппократ сказав, що “вся хвороба починається в кишечнику”. Приблизно через 2000 років основна наука нарешті погоджується: погана суміш бактерій у вашій шлунково-кишковій системі пов’язана з аутоімунними порушеннями, умовами психічного здоров’я, хворобами серця і навіть певними видами раку. Так буває при Виразковому коліті (ВК), який порушує мікробіом кишечника і запускає імунну систему для нападу на слизову, що вистилає кишечник, що призводить до інтенсивних і болючих симптомів.

 • Новини на головній

  Що необхідно знати про хворобу Крона та стриктури кишечника

  Хвороба Крона – хронічне запальне захворювання, яке може розвинутися в будь-якій частині шлунково-кишкового тракту, який починається у роті та закінчується анусом. Пацієнти з хворобою Крона зазвичай можуть керувати своїми симптомами, але такий стан може призвести до додаткових ускладнень для здоров’я, наприклад, кишкових стриктур.

 • Новини на головній, Разное

  Вакцинація при запальних захворюваннях кишечника

  Вакцина від вітряної віспи й оперізуючого герпесу є безпечною для пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника. Відповідно до нових результатів досліджень, представлених цього тижня на щорічній зустрічі ACR / ARP 2019 року, вакцина проти вірусу Varicella Zoster (викликає вітряну віспу та оперізуючий герпес в осіб, які вже перехворіли на вітряну віспу, завдяки здатності вірусу уражати нервові клітини. – прим. перекл.) є безпечною для людей, які в момент вакцинації отримують біологічну терапію у вигляді інгібіторів фактору некрозу пухлини (ФНО) за різними показаннями.

 • Новини на головній, Разное, Харчування

  Споживання волоського горіха може мати захисну дію на слизову оболонку кишечника в осіб із виразковим колітом

  Волоські горіхи містять різноманітні сполуки, які, як вважається, є дуже корисними для здоров’я завдяки їхнім протизапальним властивостям. В них найвищий вміст жирної кислоти омега-3 — найважливішого рослинного жиру для міцного здоров’я. Попередні дослідження свідчать про те, що вживання в їжу волоських горіхів забезпечує певний захист від великої групи захворювань, починаючи від раку товстої кишки та хвороб серцево-судинної системи до цукрового діабету.

 • Блог, Новини на головній, Новини та повідомлення

  ЗНАЧЕННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ПРИ ХРОНІЧНИХ ЗЗК

  Лише в Німеччині є близько 400 000 пацієнтів, які страждають на хронічні запальні захворювання кишечника (далі ЗЗК). Хоча добре відомо, що запальні клітини можуть дістатись до відповідної тканини лише крізь судинну стінку, роль судин у хронічних запальних захворюваннях кишечника досі не була достатньо вивчена.

 • Блог, Новини на головній, Харчування

  Вплив дефіциту вітаміну D на запальні захворювання кишечника

  Науковці визначили, дефіцит якого вітаміну досить часто супроводжує запальні захворювання кишечника (далі ЗЗК). І це вітамін D. Певно, кожному відомо, що ми з більшою ймовірністю матимемо нижчий рівень цього ключового вітаміну в зимові місяці (оскільки значною мірою отримуємо його через контакт сонячного світла з нашою шкірою), але чи відомо вам, що даний вітамін також тісно пов’язаний із ЗЗК? Насправді, моніторинг рівня вітаміну D може також свідчити про майбутню хворобу.

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: info@gofulllife.com.ua
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"