Конкурс! Кулінарна книга для пацієнтів із ЗЗК

Конкурс! Кулінарна книга для пацієнтів із ЗЗК

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ ХВОРИХ ІЗ ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ КИШЕЧНИКА «ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ» у рамках проєкту «Кулінарна книга для пацієнтів із ЗЗК», який присвячений Міжнародному дню ЗЗК (World IBD Day) оголошує конкурс кулінарних рецептів.

Запрошуємо всіх пацієнтів, які мають Хворобу Крона та Неспецифічний виразковий коліт, їх родичів та просто небайдужих людей взяти участь у конкурсі та надіслати рецепти страв, які ви готуєте для себе або для своїх родичів, і які добре переносяться не тільки під час ремісії, а й під час загострення хвороби.

Страви повинні бути доволі прості у приготуванні та містити доступні продукти, які можна купити в українських магазинах.

Всі рецепти будуть оцінені відомими лікарями-дієтологами, та після оцінки оприлюднені на сайті https://www.gofulllife.com.ua/ та на сторінці у Фейсбук.

Після закінчення прийому заявок та експертизи лікарів, відбудеться відкрите голосування за кожний рецепт. Протягом голосування, яке буде проходити на нашій сторінці в Фейсбуці, всі охочі зможуть віддати свій голос за рецепт, який найбільше сподобався.

Автор рецепту, який набере найбільшу кількість голосів, отримає головний приз: сертифікат відомого інтернет-магазину для придбання обладнання для приготування улюблених справ, на 5000 гривень! Крім того, переможець конкурсу отримає змогу провести кулінарний майстер-клас у професійній кулінарній студії!

    Автори рецептів, що посядуть друге та трете місця отримають грошові сертифікати на 3000 та 1000 гривень відповідно.

Рецепти переможців конкурсу будуть представляти Україну при створенні  Європейської кулінарної книги для пацієнтів із ЗЗК!

Вимоги до оформлення рецептів:

Необхідно вказати назву страви та час коли її краще приймати (це може бути сніданок, обід, вечеря або перекус), а також чому ви вважаєте, що ця справа корисна та/або допустима для пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника.

Коротку історію справи (наприклад, її готувала моя бабуся, та зараз готує вся родина, або цю страву я споживаю, коли у мене загострення, та більше нічого не можу їсти, або цю справу готує тільки мій чоловік і тільки для мене з початку нашого знайомства, будь-яка історія, яка б могла привернути увагу до вашої справи).

Повний перелік інгредієнтів, із зазначенням ваги та кількості (якщо це потрібно);

Опис процесу приготування

Фото процесу приготування (початок, процес, готова справа, ви та ваша родина їсте вашу справу тощо), не більше 5 штук;

Або відео процесу приготування та готової справи, не більше 3-х хвилин.

Декілька слів про себе (ви пацієнт, родич пацієнта, зацікавлена особа, чому ви приймаєте участь у цьому конкурсі).

 Опис ваших рецептів, фото або відео висилайте на електрону адресу: [email protected] з позначкою «Конкурс рецептів». Рецепти на конкурс приймаються до 08 червня 2020 року включно!

Готуйте всією родиною, насолоджуйтесь процесом та надсилайте свої творіння на конкурс!

Життя продовжується й воно має бути повноцінним!

Пов'язані Публікації

 • Новини на головній

  Дослідники у McMaster University (Канада) встановили зв’язок між запальними захворюваннями кишечника та целіакією

  Запальні захворювання кишечника (далі ЗЗК), як і целіакія, є хронічними та інвалідизуючими кишковими захворюваннями, що впливають на якість і тривалість життя людей. Обидві захворювання мають однакові фактори ризику, а їхня поширеність протягом останніх років значно зросла.

 • Новини на головній

  8 речей щодо фертильності та вагітності, про які слід пам’ятати, коли у вас Виразковий коліт

  За даними Американського Фонду Крона та Коліту (CCF), більшість людей із запальними захворюваннями кишечника (ЗЗК) страждають хворобою протягом репродуктивних років. Тому природно турбуватися про те, як ваш Виразковий коліт (ВК) може вплинути на вас або вашого партнера, якщо ви плануєте завагітніти. Прочитайте заздалегідь вісім речей, які слід розглянути, якщо ви готові та хочете збільшити свою

 • Харчування

  Пробіотики та виразковий коліт: що слід знати?

  Шлунково-кишковий тракт містить мільйони крихітних бактерій, корисних і необхідних для здоров’я. Однак дисбаланс або зміна бактерій у кишечнику може призвести до запальних процесів, які можуть призвести до хронічної хвороби. Один зі способів, як можна змінити бактеріальний баланс кишечника, це вживання пробіотиків.

 • Харчування

  Коронавірус та ЗЗК: Вітаміни та добавки

  Є багато питань щодо нового коронавірусу (COVID-19) та того, чи можуть вітаміни, мінерали чи харчові добавки допомогти пацієнтам із ЗЗК уникнути зараження вірусом. Крім того, люди задаються питанням, чи можуть допоміжні підходи допомогти скоротити перебіг захворювання або зменшити вплив COVID-19. Перш за все, добавки НЕ повинні замінювати ліки, здорове харчування, постійне вживання рідини, миття рук та соціальне дистанціювання . Наразі немає доказів, які б підтверджували використання добавок, включаючи вітаміни та мінерали для запобігання або лікування вірусу COVID-19. Ми сподіваємось, що наведена нижче інформація допоможе вам, вашій родині зрозуміти деякі речі, пов’язані з COVID-19 та вітамінами, мінералами та добавками.

 • Психологічна підтримка

  ПОПЕРЕДЖЕНЯ (ПРОФІЛАКТИКА) депресії, пов’язаної з ЗЗК

  Перше правило і, напевно, саме основне: в стані ремісії поменше заглядайте, що там в унітазі, не намагайтесь згадати шкалу Брістоля. Не у всіх все має бути однаково та ідеально. Можливо ваш ідеальний варіант –це п’ятий або шостий. Звичайно, при появі крові та слизу варто і подивитись. Але якщо ремісія, то перестаньте «ковирятися» у своїх «результатах» харчування. Спочатку це буде важко вдаватися. Але, з практикою ви побачите, що рівень тривоги значно зменшиться.

 • Психологічна підтримка

  Депресія: прояви та лікування

  Ну що, друзі, скучили? Хочу сьогодні продовжити тему депресії. Минулого разу ми домовились поговорити про антидепресанти, прояв депресії в тілі та, власне, попередження цієї недуги. Стаття трішки велика, але «приборкайте» свою лінь, перестаньте читати про той коронавірус та дочитайте її до кінця, можливо, як раз в ній буде та інформація, яку ви шукаєте. Намагатимусь писати максимально доступною мовою.

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: [email protected]
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"