Причини розвитку запальних захворювань кишечнику

Причини розвитку запальних захворювань кишечнику

Запальні захворювання кишечнику (ЗЗК) знаходяться у фокусі уваги лікарів вже значний час (неспецифічний виразковий коліт (НВК) вперше описано в середині 19 сторіччя, хворобу Крону (ХК) у 1932р.), але причини виникнення цих захворювань досі точно невстановлені. Головними чинниками вважаються генетичні особливості пацієнта, вплив інфекційних агентів, імунологічна відповідь організму, вплив факторів зовнішнього середовища та порушення мікробіоти кишечнику.
Генетичні особливості. Визнання генетичної основи ЗЗК почалася зі знайденого у багатьох хворих на хворобу Крона гену NOD2, який відповідає за активацію запальної відповіді на деякі бактеріальні продукти. На сьогодні із ЗЗК пов’язують більше 200 генів, які частіше за все відповідають за функцію кишкового епітеліального бар’єру, «поведінку» лімфоцитів, макрофагів та інших факторів захисту. Відносний ризик розвитку ЗЗК у найближчих родичів хворого підвищений в 8-10 разів у порівнянні з середнім у популяції, а 15-20% пацієнтів з хворобою Крона мають членів сім’ї з цією хворобою. Тим не менш вплив генетичних факторів вважається слабкішим у порівнянні з впливом факторів зовнішнього середовища, до яких в першу чергу відносять зміни у складі мікробів кишечника (мікробіоті). Відомо, що у хворих на ЗЗК зменшене різноманіття мікробіоти у порівнянні із здоровими особами, але ж чи приводить це до ЗЗК, чи є їх наслідком – остаточно не з’ясовано. До інших факторів зовнішнього середовища відносять наступні:
• Вживання антибіотиків в дитячому віці (збільшує ризик розвитку ЗЗК в 3 рази)
• Коротка тривалість або відсутність грудного вигодовування
• забруднення навколишнього середовища (збільшена кількість CO, NO2 та SO2)
• Низька кількість харчових волокон в раціоні харчування, а також деяких вітамінів (вітамін D) та мікронутрієнтів (Zn)
• Вживання деяких ліків (нестероїдні протизапальні засоби)
Можливі причинні фактори – бактерії, віруси, гриби, токсини, їжа можуть провокувати імунну реакцію організму, але в умовах, коли у генетично схильних осіб імунна відповідь неадекватно збільшена, стає неможливою її коректна регуляція та обмеження. В свою чергу, неконтрольовані імунні реакції пошкоджують тканини, що призводить до запалення, яке знов активує імунну систему. Таким чином виникає патологічне коло, яке може самостійно підтримуватися. В подальшому запальні процеси сприяють порушенню бар’єрної функції кишечнику, зменшенню слизоутворення, виникненню метаболічних розладів. Таким чином завдяки генетично обумовленій надмірній активації імунної відповіді запалення стає хронічним.
Отже, ЗЗК вважаються багатофакторними захворюваннями з генетичною схильністю, яка реалізується під дією ряду зовнішніх факторів.

Пов'язані Публікації

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: [email protected]
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"