Сучасні технології на контролі запальних захворювань кишківника

Сучасні технології на контролі запальних захворювань кишківника

Новий мобільний додаток дозволить батькам допомагати своїм дітям контролювати перебіг запальних захворювань кишківника.

Батьки, як правило, відповідально підходять до вибору лікаря для своєї дитини та виконання його призначень.  Хоча діти майже завжди присутні при цьому, їх участь у лікуванні власного захворювання часто мінімальна.  Коли настає час переходу до самостійного догляду і контролю свого стану, юний пацієнт може відчути себе не готовим говорити про свою хворобу, не кажучи вже про те, щоб впоратися з нею самостійно.  Персонал The Hospital for Sick Children (SickKids) виявив цю проблему серед пацієнтів із запальними захворюваннями кишківника (далі ЗЗК) та вжив необхідні заходи.

SickKids запустили безкоштовний мобільний додаток для розширення можливостей підлітків і батьків маленьких дітей із ЗЗК взяти під контроль хворобу.  Додаток myIBD дозволяє пацієнтам відстежувати раціон, частоту і характер стільця, наявність болю на своєму мобільному пристрої.  Він також пропонує навчальні інструменти, які допоможуть впоратися з цими симптомами.

Як і інші хронічні стани, ЗЗК вимагають ретельного моніторингу для забезпечення достатньої якості життя.  “Без належного контролю пацієнти та їхні сім’ї часто пропускають” червоні прапорці “, які призводять до загострення захворювання “, — пояснює Карен Фрост, одна із керівників проєкту та медсестра у  відділенні гастроентерології, гепатології та харчування у SickKids.  “Додаток myIBD пропонує систему візуального моніторингу, щоб пацієнти могли відстежувати активність захворювання і звертатися за допомогою, коли це необхідно”.

            Якщо симптоми виявляються на ранніх стадіях, можна уникнути загострення та госпіталізації.  Фрост разом із колегами, доктором Йоханом Ван Лімбергеном та Меган Райт, створили додаток myIBD, помітивши, що їхні пацієнти та родини потребують такого інструменту.

 “Ми підтримуємо наших пацієнтів та їхніх родичів, коли вони адаптуються до змін способу життя, необхідних для ефективного керування проявами ЗЗК, будь то зміни в харчуванні та способі життя, ліки чи просто моніторинг”,   — коментує Фрост. “Додаток надає пацієнтам негайний цілодобовий доступ до актуальної, надійної та навчальної інформації про ЗЗК, щоб доповнити інформацію, яку вони отримують у клініці.  Освіта є хорошим фундаментом для довгострокової ремісії хвороби”.

Мобільний додаток myIBD також може принести користь дорослим із ЗЗК і наразі доступний безкоштовно в магазині додатків для iPhone, iPad та iPod touch.  Він також повинен бути доступний для пристроїв Android дещо пізніше. МyIBD став доступним за рахунок гранту від Abbott Laboratories.

Джерело: https://hospitalnews.com/new-mobile-app-helps-ibd-patients-transition-to-adult-care/

Пов'язані Публікації

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: info@gofulllife.com.ua
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"