Історії засновників ГО Повноцінне життя. Олена Сотскова.

Історії засновників ГО Повноцінне життя. Олена Сотскова.

Мене звати Олена Сотскова, мені 43 роки, я фінансист, мама двох дітей та дружина. Діагноз «Неспецифічний виразковий коліт»  мені поставили майже 18 років тому, одразу після народження доньки. За 18 років я пережила багато чого: постійні загострення та втоми, неприємні колоноскопії та інші обстеження, пошуки нормальних лікарів та хибні діагнози. Мені ставили діагноз «Рак» та готували до операції по резекції кишківника.

Але, я  досі живу зі своїм кишечником, працюю, вивчаю англійську мову та веду активний спосіб життя. Я маю величезні плани на майбутнє та багато мрій та цілей для самореалізації.  Я зрозуміла, що для невиліковних хвороб  має значення сила духу, твій настрій та твоя жага до життя.

Я живу повноцінним життям, та хочу допомогти пацієнтам, які мають такий же діагноз, як у мене. Тому ми разом створили Громадську організацію для пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника «ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ».

Ми хочемо в одному місці зібрати всю інформацію щодо запальних захворювань кишечника, їх діагностування та лікування, інформацію щодо проведення різного типу досліджень та останні світові новини в цієї галузі. Наш сайт повинен стати місцем, де пацієнти не тільки зможуть знайти відповіді на свої питання, але й найти собі лікаря, підтримку, й головне, зрозуміти, що життя продовжується, ї воно має бути повноцінним!

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: info@gofulllife.com.ua
Facebook: gofulllife

Створено за підтимки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"