Історії засновників ГО Повноцінне життя. Олена Сотскова.

Історії засновників ГО Повноцінне життя. Олена Сотскова.

Мене звати Олена Сотскова, мені 43 роки, я фінансист, мама двох дітей та дружина. Діагноз «Неспецифічний виразковий коліт»  мені поставили майже 18 років тому, одразу після народження доньки. За 18 років я пережила багато чого: постійні загострення та втоми, неприємні колоноскопії та інші обстеження, пошуки нормальних лікарів та хибні діагнози. Мені ставили діагноз «Рак» та готували до операції по резекції кишківника.

Але, я  досі живу зі своїм кишечником, працюю, вивчаю англійську мову та веду активний спосіб життя. Я маю величезні плани на майбутнє та багато мрій та цілей для самореалізації.  Я зрозуміла, що для невиліковних хвороб  має значення сила духу, твій настрій та твоя жага до життя.

Я живу повноцінним життям, та хочу допомогти пацієнтам, які мають такий же діагноз, як у мене. Тому ми разом створили Громадську організацію для пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника «ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ».

Ми хочемо в одному місці зібрати всю інформацію щодо запальних захворювань кишечника, їх діагностування та лікування, інформацію щодо проведення різного типу досліджень та останні світові новини в цієї галузі. Наш сайт повинен стати місцем, де пацієнти не тільки зможуть знайти відповіді на свої питання, але й найти собі лікаря, підтримку, й головне, зрозуміти, що життя продовжується, ї воно має бути повноцінним!

Пов'язані Публікації

  • Новини на головній

    Сучасні технології на контролі запальних захворювань кишківника

    Батьки, як правило, відповідально підходять до вибору лікаря для своєї дитини та виконання його призначень. Хоча діти майже завжди присутні при цьому, їх участь у лікуванні власного захворювання часто мінімальна. Коли настає час переходу до самостійного догляду і контролю свого стану, юний пацієнт може відчути себе не готовим говорити про свою хворобу, не кажучи вже про те, щоб впоратися з нею самостійно. Персонал The Hospital for Sick Children (SickKids) виявив цю проблему серед пацієнтів із запальними захворюваннями кишківника (далі ЗЗК) та вжив необхідні заходи.

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: info@gofulllife.com.ua
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"