Школа пацієнтів з НВК та хворобою Крона

26 жовтня 2019 року у м. Києві відбулась перша повномасштабна Школа пацієнтів із НВК та хворобою Крона.

Сказати, що ми хвилювались, це ні сказати нічого! Хвилювались, чи прийдуть пацієнти. Хвилювались, чи погодяться спікери. Хвилювались, чи сподобається аудиторія, та, чи буде комфортно всім присутнім. Хвилювались, чи не дуже затягнеться захід, та, чи пацієнти будуть присутні до кінця.

Дякуємо, Олексію Кашину за підтримку, Ви, напевно, були головним мотиватором та ментором при організації заходу! Ви стали для нас другом, критиком та головною групою підтримки! Й, звичайно, запрошуємо Вас у нашу майбутню Школу менторів, як головного спікера!

Дякуємо нашим спікерам: Олег Віталійович Швець – це людина, яка не тільки розвінчує міфи та легенди про харчування та дієти (всі пам’ятають анахронізм, якій називається Стіл №), а й відверто розповідає про поширені рекомендації лікарів, про дотримання або недотримання режиму харчування, про наслідки порушення того самого режиму.

Тетяна Борисівна Нечипуренко – лікар з великим міжнародним досвідом, людина, яка знає, як лікують не тільки в Україні, а й в Німеччині, в Америці, в багатьох інших країнах світу, людина, яка цінує свої пацієнтів та любить свою роботу. А ще, це захоплива жінка, яка може розповідати цікаві речі годинами. Дякуємо, Тетяна Борисівна!

Павло Володимирович Лушин, Професіонал із великої літери, людина, яка за короткий проміж часу зміг не просто “розкрити” кожного, а й дати кожному відповідь на його питання, вірніше, допомогти кожному знайти відповідь у себе. Дякуємо, пане професоре! Після Вашої роботи люди не хотіли розходитись, хотілось спілкуватись один із одним, розповідати та слухати один одного!

Дякуємо компанії Roche https://www.roche.com/ та ТОВ “Roche Україна” за підтримку в організації заходу, вашу соціальну відповідальність та активність, за підтримку пацієнтського руху! Без вашої підтримки цей захід не відбувся б.

Й звичайно, дякуємо нашім пацієнтам, які знайшли час, сили та натхнення, та прийняли участь у нашої Школі. Як сказав, Павло Володимирович, якщо пацієнти прийшли, значить вони хочуть щось змінити. Ми точно знаємо, що зміни неминучі! Друзі, ви неймовірні! Ви щирі та доброзичливі. Ви надаєте сил та бажання рухатись далі. Дякуємо всім пацієнтам, родичам пацієнтів за підтримку, за енергію, за ваше відношення та бажання допомогти іншим. Спілкуючись із вами, ми вже знаємо, хто буде першими менторами організації “Повноцінне життя” і хто зможе підтримати інших пацієнтів.

Далі буде…

Життя продовжується й воно має бути повноцінним!

Пов'язані Публікації

 • Блог, Новини на головній

  Вінницька Школа пацієнтів із Хворобою Крона та НВК

  Це перша Школа пацієнтів, яка відкриває всеукраїнський проєкт, направлений на підвищення рівня інформованість пацієнтів, лікарів та суспільства щодо природи ЗЗК, їх впливу на здоров’я, а також методів їх діагностики та лікування.
  На уроках нашої Школи пацієнти з Вінниці та області будуть мати змогу дізнатись нову, цікаву та корисну інформацію від відомих лікарів, дієтологів, психологів, поставити питання, які їх турбують, а також, за бажанням, взяти участь у психологічному тренінгу.

 • Блог, Новини на головній

  Школа пацієнтів із НВК та хворобою Крона

  26 жовтня 2019 р., у бізнес-центрі “Леонардо”, за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52А (м. Золоті Ворота, м. Театральна, вхід напроти Оперного театру) відбудеться Школа пацієнтів, які мають запальні захворювання кишечника.

Залишити коментар

Ваша email адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені.*

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: [email protected]
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"