Підтримати організацію


Дорогі друзі!

Громадська організація «Повноцінне життя» заснована пацієнтами, які хворіють на запальні захворювання кишечника: Хворобу Крона та Неспецифічний виразковий коліт, та має на меті організацію допомоги іншим пацієнтам з подібними захворюваннями.

Наша організація має статус неприбуткової, тобто її засновники не мають право отримувати кошти від організації у будь-якому вигляді.

Більшість витрат по підтримці функціонування нашої організації та впровадженню різноманітних проєктів для пацієнтів із ЗЗК покриваються за рахунок грандів, а також власними коштами, зусиллями та часом наших активістів.

Але діяльність громадської організації передбачає здійснення постійних адміністративних витрат, які не покриваються за рахунок грандів, а саме:

  • витрати на ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності,
  • витрати на адміністрування веб-ресурсів організації,
  • витрати на переклади,
  • поштові витрати,
  • витрати на канцелярію,
  • консультування користувачів,
  • розробку нових можливостей сайту,
  • тощо.

Щоб здійснювати безперервну діяльність, ми просимо небайдужих людей та компанії допомогти нашої організації. Всі перераховані кошти підуть на покриття адміністративних витрат організації, та будуть відображені у публічних звітах.

За потреби ми наддамо всі необхідні документи, які підтверджують неприбутковий статус організації, та звіти про використання коштів.

Якщо ви хочете перерахувати кошти у підтримку нашої організації, ви повинні розуміти, що цей внесок є благодійним (пожертвою), не підлягає поверненню та компенсацією будь-яким товаром або послугою.

Усі благодійники (як юридичні так і фізичні особи) мають право на податкові пільги. За інформацію щодо користування своїм правом на податкову пільгу, звертайтесь за адресою: [email protected]

Реквізити для банківського переказу:
Отримувач: ГО АХЗЗК “ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ”
Код отримувача: 42238920
IBAN: UA673226690000026008300913171

Здоров’я настільки переважує всі блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший від хворого короля.
Артур Шопенгауер (1788 – 1860), німецький філософ

Адреса і контакти

Тел.: +38-050-382-1309 Сотскова Олена
Тел.: +38-097-665-8577 Олесандра Асєєва
Тел.: +38-097-772-9828 Сучкова Катерина
Ел. пошта: [email protected]
Facebook: gofulllife

Створено за підтримки біофармацевтичної компанії "Такеда Україна"